Özgür Köker 1
Tekirdağ
DOLAR29.0343
EURO31.3338
ALTIN1851.6

Hakan Sunal: İlk 1 Yıl İçerisinde Çorlu'da Gözle Görülür Bir Değişime İmza Atacağız

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Hakan Sunal: İlk 1 Yıl İçerisinde Çorlu'da Gözle Görülür Bir Değişime İmza Atacağız
Abone ol
Cumhur İttifakı Çorlu Belediyesi Başkan Adayı Dr. Hakan Sunal, Yerel Seçimlere az bir zaman kala Çorlu'da çalışmalarına son sürat devam ediyor.
Özgür Köker 2

31 Mart tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlere çok az bir zaman dilimi kala Cumhur İttifakı Çorlu Belediyesi Başkan Adayı Dr. Hakan Sunal, Çorlulu vatandaşlarla kucaklaşmaya devam ediyor. Yapılacak olan seçimlerde Çorlu'nun gelecek 5 yılının belirleneceğini ve vatandaşların da bu yönde karar vermelerini isteyen Sunal, "Biz Çorlu'nun makus talihini değiştirmek, insanca yaşamak ve hizmet etmek için projelerimizi halkımıza sokak sokak gezerek anlattık. Artık kaderimizi halkımız belirleyecek. Yapacaklarımız ortada! Halkımız 31 Mart tarihinde 5 yıllık gelecek planını bu seçimde belirleyecek. Vatandaşlarımızın oylarına talibim. Bir 5 yıl bize görev verin ve Çorlu'yu nasıl geliştirdiğimizi görün. İlk 1 yıl içerisinde Çorlu'da gözle görülür bir değişime imza atacağız. Bunun sözünü tüm kalbimle veriyorum. Bundan sonra da gelecek yıllarda halkımız bize güvenecek ve bizlere destek verecek! Projelerimizin hiçbiri hayal değil! Hepsi de bizim imzamız ile yapılacak! 5 yıllık süre içerisinde de Çorlu'yu çağdaş kentler seviyesinde, halkın memnun bir şekilde yaşadığı bir yer haline getireceğiz. Yıllardır CHP'li belediyenin yaptığı ve hatta yapamadıkları ortada! Vatandaşlarımızın bunları göz önüne getirerek sandıklarda karar vermelerini istiyorum. Bu seçim Çorlu'nun geleceğini ve kaderini belirleyecek olan seçim! Tüm vatandaşlarımızı sandıklara davet ediyorum." dedi.

ZİYARETLERİ ARALIKSIZ SÜRÜYOR!
Seçim çalışmaları kapsamında sahada gece gündüz demeden 7/24 çalışmalarını aralıksız sürdüren Sunal, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Sunal, "Havuzlar Mahallemize ziyarette bulunduk. Büyük bir kalabalıkla bizi çoşkuyla karşılayan mahallelimize teşekkür ederim. Çorlu'muzun kaybedecek zamanı yok. Sizlerinde desteği ile Çorlu'muz bambaşka bir yer haline gelecek. Her yerdesiniz sözünü çok duyuyoruz. Yapılacak iş çok, Çorlu'muzu hizmete kavuşturmak için çok çalışmaktan başka şansımız yok. Bu nedenle hem şimdi hemde 1 Nisan’dan sonra bizi her yerde görmeye devam edeceksiniz. Çok çalışıyoruz çünkü bu güzel halkın hizmeti hak ettiğini biliyoruz. Silahtarağa Mahallemizde iftar programına ve sonrasında dostlarımızın evlerine konuk olduk. Gördüğüm sevginin karşılığını herkese hizmet olarak ödemeye söz veriyorum." diye konuştu.

VATANDAŞ DEĞİŞİM İSTİYOR!
Sunal'ın ziyaretlerine AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mestan Özcan da eşlik ederek destek verdi. Yaptıkları ziyaretler sırasında birçok vatandaş, Özcan ve Sunal'a değişimin gerekli olduğunu ifade ederek Çorlu'ya hizmetlerin getirilmesini bir an önce beklediklerini ifade ettiler. Sunal, "Esnaf ziyaretlerimiz devam ediyor. Tekirdağ Milletvekilimiz Sayın Mestan Özcan’ın katılımıyla yeni sanayi esnafımıza hayırlı işler diledik. Değişim gerekli diyen dostlarımız hiç merak etmeyin çok yakında Çorlu'muz hizmet belediyeciliği ile tanışacak." ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ahmet Sarıkurt: 21 Bin Hemşehrimizle İftar Sofrasında BuluştukÖnceki Haber

Ahmet Sarıkurt: 21 Bin Hemşehrimizle İft...

ÇORLU AKE’den Depremde Arama Kurtarma EğitimiSonraki Haber

ÇORLU AKE’den Depremde Arama Kurtarma Eğ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar